Початкова сторінка Перша книга Друга книга Третя книга П'ята книга



Редакційна колегія


Вступне слово Президента, академіка Національної академії наук України Б. Є. Патона

Вступне слово партнера та директора
ТОВ  «Юридична фірма «Городисський та Партнери»
Н. М. Мошинської

Вступне слово Голови Державної служби
інтелектуальної власності України А. Г. Жарінової

Вступне слово основоположника і наукового керівника
НДІ ноосферної валеології Ю. Д. Марцінишина

Основні етапи розвитку Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України

Державна служба інтелектуальної власності України

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент)


Патентні агенства

Юридична фірма «Городисський та партнери»

Мошинська Ніна Миколаївна

Грабовська Юлія Сергіївна

Жухевич Олег Володимирович

Бреус Наталія Володимирівна

Бочаров Максим Анатолійович

Трастенок Марина Костянтинівна

Бочарова Алла Миколаївна

Кузьменко Сергій Юрійович

Кравченко Максим Вікторович

Юридична і патентна фірма «Грищенко та партнери»

Патентно-юридична фірма «ЗЕСТАД»

Патентно-правова агенція «Веполь»


Патентні повірені

Бєловол (Браженко) Світлана Анатоліївна

Булат Євгенія Анатоліївна

Мамуня Олександр Сергійович

Тиртична Галина Василівна

Хорошко-Болотова Катерина Володимирівна

Жук Віктор Олексійович


Науково-освітні заклади

Національний університет «Львівська політехніка»

Донецький національний технічний університет

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Полтавська державна аграрна академія

Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в м. Києві

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури

Приазовський державний технічний університет

Український державний університет залізничного транспорту

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана

Івано-Франківський національний технічний
університет нафти і газу


Територіальні відділення Малої академії наук України

Мала академія наук України

Комунальний позашкільний навчальний заклад
«Київська Мала академія наук учнівської молоді»

Комунальний заклад «Луганська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

Комунальний позашкільний навчальний заклад
«Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради

Обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради

Миколаївське територіальне відділення Малої академії наук України

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»


Винахідники України

Таланчук Петро Михайлович

Чепурний Анатолій Данилович

Марцінишин Юрій Данилович

Інноваційний потенціал органічного землеробства ПП «Агроекологія»

Жуков Леонід Федорович

Бернацький Віктор Антонович

Божок Аркадій Михайлович

Буяджи Дмитро Іванович

Буяджи Олексій Дмитрович

Будник Микола Миколайович

Даценко Зоя Михайлівна

Відділ функціональних матеріалів і наноструктур Інституту фізики напівпровідників імені В. Є. Лашкарьова НАН України

Демішев Анатолій Гаврилович

Дем’янчук Борис Олександрович

Денисюк Володимир Антонович

Дудніков Анатолій Андрійович

Котречко Олексій Олексійович

Кочін Ігор Васильович

Лазорик Михайло Іванович

Приватне акціонерне товариство «Всеукраїнський науково-дослідний інститут аналітичного приладобудування» (ПрАТ «Украналіт»)

Індріксон Євгеній Валерійович

Лапенко Григорій Олександрович

Палагін Олександр Васильович

Сакало Лев Григорович

Коляда Валерій Михайлович

Коробов Анатолій Михайлович

Крилатий Геннадій Анатолійович

Лук’янченко Володимир Вікторович

Марцинковський Василь Сігізмундович

Марцинковський Володимир Альбінович

Науково-виробниче підприємство «ВАЛАР»

Науково-виробниче приватне підприємство
«Спаринг-Віст Центр»

Петренко Сергій Федорович

Попов Сергій Васильович

Романюк Борис Миколайович

Приватне підприємство «Руслан і Людмила»

Савельєв Юрій Васильович

Сухін Володимир Степанович

Таратинська Катерина Анатоліївна

Тарельник В’ячеслав Борисович

ТОВ «Неовіт»

Український науково-дослідний інститут
нафтопереробної промисловості «МАСМА»

Орган сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО»

Павлишин Андрій Володимирович

Чурюмов Геннадій Іванович

Шумна Таміла Євгенівна

Шандренко Сергій Григорович

Янович Віталій Петрович

Яремкевич Святослав Костянтинович

Ярошенко Леонід Вікторович


Вихідні дані

 
© ТОВ «Видавничий центр «Логос Україна». Всі права застережено.